ICTV

ICTV

Добавил: fozzy

Сайт: http://ictv.ua

Рейтинг: 3.7/15

 ICTV – перший в Україні недержавний загальнонаціональний канал. Наша позиція  чітка: ми працюємо для людей, ми усвідомлюємо, що довіру телеглядачів потрібно  виправдовувати. Ми вдячні всім, хто нас підтримав, хто нам повірив, а найбільше  – тим, хто нас полюбив.

 Наші плани – сміливі і далекосяжні, а бажання реалізувати їх – величезне. Кожен день  на ICTV – це нові ідеї, які гуртують навколо себе талановитих журналістів, продюсерів  та шоу-менів. Нам не позичати ні амбіцій, ні цілеспрямованості, ні вміння працювати в  команді. І головне, ми абсолютно переконані в тому, що вдосконалення межі не має.  Наш канал – канал великих можливостей, який дбає про інтереси тих, хто сьогодні  своїми увагою й часом голосує за ICTV.

Свою історію канал почав 15 червня 1992 року – цього дня він багатообіцяюче стартував в українському телеефірі. Взявши курс на розважальні програми, ICTV першим серед українських каналів опанував методику озвучення та дублювання зарубіжних кінострічок.

Сьогодні ICTV володіє однією з найбільших недержавних мереж ефірного мовлення в Україні. ICTV мовить у 93 містах з 93 міст з населенням понад 50 тисяч людей. Об’єм мовлення 24 години на добу. Дивитись програми ICTV має змогу 95% населення України, а це майже 41 мільйон чоловік. Найбільше охоплення потенційної аудиторії у Києві, центральному, північному та західному регіонах. 

Основу аудиторії ICTV складають глядачі до 45 років, ядро аудиторії – активні, ділові, цілеспрямовані люди у віці 25-45 років.

Пріоритетним для ICTV залишається інформаційний блок мовлення. На каналі виходять інформаційна програма «Факти», «Ділові факти», підсумковий аналітичний новинний проект «Факти тижня з Оксаною Соколовою». Нещодавно до когорти інформаційних проектів приєдналися «Факти. Підсумок дня» - інформаційно-аналітична програма, яка підбиває підсумок дня та аналізує найрезонанcніші події та їхній вплив на подальший розвиток країни. А також «Факти світ» – міжнародна аналітика, погляд на світ через призму України, аналіз глобальних світових тенденцій і їх вплив на нашу країну. «Добрі новини» відкрили весну позитивною п’ятихвилинкою, витриманою у соціально-життєствердному стилі, яка налаштовує на світлі емоції і думки.

Громадсько-політичне ток-шоу «Свобода слова» стало найпершим і головним дискусійним майданчиком країни. Репортерський проект «Максимум в Україні» зарекомендував себе, як найгучніший та найскандальніший з максимумом іронії й жорсткості. 

ICTV регулярно готує і спеціальні проекти, як то прямий ефір з Президентом України, спецвипуски до Чемпіонату світу та Євро-2012. 

Документальні фільми та спецпроекти з найнезвичайніших куточків світу (Бермудський трикутник, Пуерто-Ріко, Кенія, Сомалі, Афганістан, Таїланд та ін.) давно стали візитною карткою Костянтина Стогнія. А його «Надзвичайні новини» продовжують активно допомагати глядачам пропагуючи гасло «Попереджений, значить озброєний».

Окрім програм власного виробництва, канал надає українським телеглядачам ексклюзивну можливість бути в курсі світових телевізійних проектів-лідерів. ICTV транслює найрейтинговіші та найякісніші закордонні програми. 

Спеціально для глядачів, що хочуть знати, чим сьогодні «телевізійно» багаті наші сусіди, канал закуповує і демонструє найуспішніші програми російських телеканалів: «Прожекторперісхілтон», «Наша Russia», «Квартирный вопрос», «Ти не повіриш!», «Велика різниця» тощо.

Доля каналу за перше півріччя 2009 року становить – 9,36% (за аудиторією 14-49 у містах 50+). Рейтинг – 2,57%. 

Чтобы увеличить на весь экран, кликните 2 раза на плеере. Буферизация может занимать от 5 до 30 сек. Подождите этот промежуток времени, если программа не работает, или наблюдаются частые буферизации, значит скорость вашего подключениия ниже необходимой.

Все права принадлежат телеканалу "ICTV"

Добавить в закладки: Ctrl+D