5 канал

5 канал

Добавил: fozzy

Сайт: http://5.ua

Рейтинг: 0.0/0

Від часу свого заснування «5 канал» позиціонував себе як «канал чесних новин». У тому ж 2003 році журналісти, керівники та власники каналу підписали угоду про принципи роботи, які забороняли власникам втручатися в процес виробництва новин, та ухвалили Засади редакційної політики.

Особливої популярності «п'ятий» набув під час виборів Президента України 2004 року. Він був єдиним телевізійним каналом, який надав свій ефірний час як тодішній владі, так і опозиції. Працівники каналу скаржилися на тиск з боку влади та провладних політиків і навіть оголосили голодування, коли за позовом народного депутата Володимира Сівковича каналу заблокували грошові рахунки в банках. Рахунки було розблоковано.

Під час Помаранчевої революції «5 канал» перейшлов у режим цілодобового інформаційного мовлення і в прямому ефірі транслював події на Майдані в Києві та в інших «гарячих» точках столиці України. Завдяки цьому рейтинг каналу досяг рекордних показників — за авдиторією «П'ятий» посідав третє місце в країні, залишивши попереду тільки "Інтер" та «1+1», які мали великий охват національної мережі телемовлення.

Чтобы увеличить на весь экран, кликните 2 раза на плеере. Буферизация может занимать от 5 до 30 сек. Подождите этот промежуток времени, если программа не работает, или наблюдаются частые буферизации, значит скорость вашего подключениия ниже необходимой.

Все права принадлежат телеканалу "5 канал"

Добавить в закладки: Ctrl+D